Escape game, czyli pokój zagadek

Pewnie nie raz i nie dwa marzyliście o zorganizowaniu super imprezy, a w rzeczywistości spotkanie okazywało się być nudną, niczym niewyróżniająca się nasiadówą. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nikt nie chcę być kojarzony z takimi imprezami, a na zorganizowanie przyjęcia w klubie poszłoby za dużo pieniędzy. Istnieją jednak w dzisiejszych czasach miejsca, które są odpowiedzą na tego typu zmartwienia. Warto zdecydować się na escape game – świetna zabawa w pokoju zagadek.

Przede wszystkim warto dowiedzieć się czegoś więcej o tak zwanej escape game. Escape game to gra polegająca na zamknięciu w pokoju zagadek, z którego aby się wydostać musimy przejść przez szereg zagadek. Zabawa trwa przeważnie około godziny i oferowana jest w wielu lokalizacjach w każdym większym mieście typu Kraków czy Katowice. Jeśli chodzi o Kraków to polecam Wam escape game od www.Lostroom.pl – sprawdzone pokoje zagadek w dobrych cenach.

ciekawa rozrywka - escape game

W czasie gry oczywiście dostajemy rożnego rodzaju wskazówki, które mają za zadanie naprowadzenie nas na właściwe tory. Oczywiście zdarza się i tak, że nie uda nam się opuścić pokoju przed upływem wyznaczonego czasu, pomimo podpowiedzi, które otrzymywaliśmy. Nie należy się tym jednak specjalnie przejmować, najważniejsza jest integracja i dobra zabawa.

Pokój zagadek jest dobry niemal dla każdego, kto lubi poczuć dreszczyk adrenaliny. Co więcej po zabawie będziemy nabuzowani dobrą energią i z chęcią uda nam się kontynuacja imprezy w domu lub klubie bez konieczności spędzania czasu na drętwiej nasiadówie. Bawmy się i korzystajmy z życia. Pamiętajmy, że escape roomy naprawdę są dla każdego. Nie trzeba być młodym człowiekiem, aby dobrze się bawić podczas rozwiązywania zagadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *