Trauma po wypadku pozostanie

implanty zęboweWypadek na stoku narciarskim, jakiemu uległem dwa miesiące temu, umiejętnie zniechęcił mnie do wykonywania tej dyscypliny sportu. W sporcie, niezależnie czy wyczynowym, czy amatorskim, zdarzają się wypadki i trzeba umieć je wkalkulować w wykonywaną dyscyplinę. Niestety, pewne wypadki potrafią zakończyć się na tyle w feralny sposób, że zostają one zakorzenione w naszej świadomości na stałe i nie pozwalają nam z powrotem wrócić do uprawiania danego rodzaju sportu.

Trudno jest mi wyrokować czy jeszcze kiedyś ponownie uda mi się ubrać na nogi narty, niemniej jednak w najbliższym czasie to na pewno nie nastąpi. Jak już wspomniałem, dwa miesiące temu miałem wypadek na stoku, w wyniku którego straciłem pięć zębów w górnej szczęce oraz sześć w dolnej. Abstrahując od odniesionego przemożnego bólu, najgorszy był fakt samej wizyty dla mnie w gabinecie dentystycznym. Dzięki dobrej polisie ubezpieczeniowej, udało mi się pokryć ponad 50% wartości kosztów związanych z implantami zębowymi. Implanty zębowe zostały mi zainstalowane w szczęce podczas dwóch wizyt w gabinecie stomatologii estetycznej. Polecam sprawdzić ofertę na stomatologia-impla.pl/implanty/.

Stomatologia estetyczna była dla mnie jedyną szansą na odzyskanie dawnej pewności siebie oraz wypełnienie luk w moim uzębieniu na skutek feralnego wypadku na stoku. Prawdopodobnie przez najbliższych kilka dobrych miesięcy nie ubiorę na nogi z powrotem nart, gdyż trauma jest na tyle duża, że prędko nie zniknie. Najistotniejsze jest jednak dla mnie to, że ponownie zacząłem wyglądać jak człowiek i nie muszę się wstydzić niczego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *