Gdzie dobrze zjeść w Krakowie?

Każdy z nas musi od czasu do czasu odpocząć. Nie ma innej opcji. Dlatego gdy już jesteśmy wypaleni i zmęczeni pracą wybieramy się na urlop! Często bardzo zależy nam na tym żeby gdzieś wyjechać. Wiadomo, że poza domem wypoczywa się o wiele lepiej. Dlatego najpierw trzeba wybrać miejsce. Ze swojej strony bardzo polecam Kraków.

kebab

To naprawdę piękne miasto do którego chce się wracać! Jeśli już tam będziesz to w zależności od tego jakimi środkami dysponujesz możesz spać w hotelu albo w schronisku młodzieżowym. Gdy ja byłam w tym mieście miałam mały problem jeśli chodzi o jedzenie. Nigdzie nie było ono tanie. W dodatku porcje były małe, a po całym dniu zwiedzania chce się zjeść coś porządnego! Bardzo ciężko o dobre burgery w Krakowie.

Jednak kiedy wreszcie udało się znaleźć coś sensownego okazało się, że to był najlepszy kebab jaki jadłam. Był naprawdę smaczny, a w lokalu było czysto. Inne restauracje fast food nie oferowały tego samego co ten lokal. Dlatego chętnie będę tam wracać i zamawiać kebaba z baraniną na grubym cieście. W końcu kto go nie lubi? Zawsze polecam innym szukać tego idealnego baru, w którym jedzenie będzie smaczne, szybkie i tanie. Ja swój w Krakowie już znalazłam! Oczywiście dla każdego „smaczny” oznacza co innego.

Przecież niektórzy nie jedzą kebabów ze względu na mięso. Inni nie przepadają za Turkami, którzy zazwyczaj w takich lokalach sprzedają. Jeszcze inni uważają po prostu ten typ jedzenia za niezdrowy. Ja jednak twierdzę, że nie ma to jak dobry kebab po długim, ciężkim dniu wędrówki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *